El anuncio Schwarzmüller KIS-3/E semirremolque volquete en venta por subasta se ha vendido y no está incluido en la búsqueda.
1/100
Marca:
Schwarzmüller
Modelo:
KIS-3/E
Tipo:
semirremolque volquete
Año de fabricación:
2007-11
Primera matriculación:
2007-11-01
Kilometraje:
900.000 km
Peso bruto:
6.700 kg
Ubicación:
Chequia Mydlovary
Fecha de publicación:
más de 1 mes
Id. de Autoline:
BA41415
Descripción
Dimensiones totales:
longitud - 11,5 m, anchura - 2,55 m
Carrocería
Dimensiones de la carrocería:
11,5 m × 2,55 m × 3,6 m
Estado:
usados
Regular service.
Doors and hydraulic piston need to be replaced, Body with holes (floor and sides), Corrosion of chassis and wheel discs, Significant wear, Scratches on the body, Operation wear and damages, Due to long standing, some moving parts may be stiff or rusty
Pravidelný servis.
Nutná výměna vrat a hydraulického pístu, Děravá korba (podlaha a boky), Koroze podvozku a disků kol, Značné opotřebení, Škrábance na karoserii, Provozní oděrky a poškození, Vlivem dlouhého stání mohou být některé pohyblivé části zatuhlé či zarezlé
Regelmäßiger Service.
Türen und Hydraulikkolben müssen ersetzt werden, Karosserie mit Löchern (Boden und Seiten), Korrosion von Fahrgestell und Radscheiben, Erheblicher Verschleiß, Kratzer am Körper, Schürfwunden und Karosserieschäden, Aufgrund der langen Lebensdauer können einige bewegliche Teile steif oder rostig sein
Rendszeres szerviz.
Ajtók és hidraulikus dugattyú cserére szorul, Karosszéria lyukakkal (padló és oldalak), Alváz és keréktárcsák korróziója, Jelentős kopás, Karcolások a karosszérián
, Üzemi horzsolások és sérült, A hosszú állás következtében egyes mozgó alkatrészek merevek vagy rozsdásak lehetnek
Regularny serwis.
Do wymiany drzwi i tłok hydrauliczny, Nadwozie z dziurami (podłoga i boki), Korozja podwozia i tarcz kół, Znaczące zużycie, Zadrapania na ciele, Otarcia eksploatacyjne i uszkodzenia, Z powodu dłuższego przestoju niektóre ruchome części mogą być sztywne lub zardzewiałe
Регулярное обслуживание.
Необходимо заменить двери и гидравлический поршень, Кузов с дырками (пол и бока), Коррозия шасси и колесных дисков, Значительный износ, Царапины на теле, Эксплуатационные потертости и повреждения, Из-за длительного простоя некоторые подвижные элементы могли закиснуть
Pravidelný servis.
Nutná výmena brány a hydraulického piestu, Deravá korba (podlaha a boky), Korózia podvozku a diskov kolies, Značné opotrebenie, Škrabance na karosérii, Prevádzkové odreniny a poškodenie, Vplyvom dlhého státia môžu byť niektoré pohyblivé časti stuhnuté alebo zhrdzavné
Регулярне обслуговування.
Двері та гідропоршень потребують заміни, Кузов з дірками (підлога та боки), Корозія шасі та колісних дисків, Значний знос, Подряпини на кузові, Внаслідок тривалого простою деякі рухомі частини можуть стати жорсткими або заіржавіти